Your Cart

Turite klausimų? labas@grynasaliejus.lt

Nemokamas siuntimas nuo 30

Eiti į

Nori pasiklausti?

labas@grynasaliejus.lt

Social

Tinklaraštis

Atraskite nuostabią migdolų aliejaus naudą odai. Sužinokite, kaip šis natūralus aliejus gali pakeisti jūsų odą. Skaitykite straipsnį dabar!

Atraskite neįtikėtiną migdolų aliejaus naudą odai jau šiandien

Ar ieškojote natūralaus ir veiksmingo būdo pagerinti savo odos išvaizdą ir sveikatą? Ieškokite migdolų aliejaus. Šis maistingųjų medžiagų turtingas aliejus jau šimtmečius naudojamas odos priežiūrai, ir ne veltui. Dėl daugybės privalumų ir universalumo migdolų aliejus greitai tampa privaloma bet kurios odos priežiūros priemonės dalimi. Šiame tinklaraščio įraše nagrinėsime neįtikėtiną migdolų aliejaus naudą odai ir kaip […]

Antioksidantų vaidmuo palaikant sveiką odą ir plaukus

Antioksidantai vis labiau populiarėja sveikatos ir grožio pramonėje dėl jų daugybės privalumų palaikant sveiką odą ir plaukus. Šiame tinklaraščio įraše nagrinėsime antioksidantų svarbą mūsų grožio rutinoje ir jų teikiamą naudą odos ir plaukų sveikatai. Antioksidantų apibrėžimas Antioksidantai – tai molekulės, saugančios mūsų ląsteles nuo laisvųjų radikalų, kurie yra nestabilios molekulės, galinčios pažeisti mūsų ląsteles ir […]

Šalto spaudimo ir rafinuotų aliejų skirtumai

Yra dvi pagrindinės aliejų rūšys: šalto spaudimo ir rafinuoti aliejai. Suprasdami šių dviejų tipų skirtumus, galite lengviau pasirinkti geriausią aliejų savo kosmetikos ir sveikatos poreikiams.

5 būdai, kaip įtraukti argano aliejų į savo grožio rutiną

Argano aliejus dėl savo neįtikėtinos naudos odai ir plaukams įgijo „stebuklingo aliejaus” reputaciją. Jame gausu nepakeičiamųjų riebalų rūgščių, vitamino E ir antioksidantų, kurie maitina ir saugo odą bei plaukus. Aliejus yra lengvas ir lengvai įsigeria, todėl puikiai tinka visų tipų odai.

Nemokamas siuntimas

Užsakymams virš 30€

Tarptautinis siuntimas

Siunčiame visoje Europos Sąjungoje

100% saugus apmokėjimas

Bankiniai pavedimai / PayPal / MasterCard / Visa